Proč si pořídit tepelné čerpadlo značky iDM?

Tepelná čerpadla
Autor článku Martin Kurovský

vedoucí oddělení tepelných čerpadel

Jednoduše proto, že tepelná čerpadla iDM umí jako jediná na našem trhu to, co byste od nich čekali, že budou umět ve 21. století. Jak to?

Autor článku Martin Kurovský

vedoucí oddělení tepelných čerpadel

Jednoduché ovládání přes mobilní aplikaci

Říkáte si, že ovládání přes mobilní aplikaci už by v dnešní době mělo být standard? My také. Bohužel tomu tak v oblasti tepelných čerpadel zatím není. Některá se na dálku nedají ovládat vůbec, jiná jen s určitým časovým odstupem a aplikace jsou neintuitivní a nepřehledné. Tepelná čerpadla iDM můžete s aplikací ovládat v reálném čase a od začátku ji budete používat, jako kdybyste v ní pracovali léta. Navíc uchovává data až rok dozadu. A je zdarma. U ostatních dodavatelů si aplikaci musíte přikoupit.

Topení, chlazení, ohřev vody

To vše zvládnete s jedním zařízením. Díky tepelným čerpadlům iDM můžete mít v každé místnosti jinou teplotu. V létě si nemusíte pořizovat klimatizaci – s tepelným čerpadlem si dům vychladíte, jak potřebujete. A bez proudu studeného vzduchu. V domě bude pocitově jako v jeskyni – to je v létě skvělé. S tepelným čerpadlem samozřejmě můžete i ohřívat teplou užitkovou vodu. Oproti klasickému elektrokotli snížíte náklady až pětkrát.

Automatická regulace teploty díky předpovědi počasí

Tepelná čerpadla iDM na sobě mají venkovní čidla teploty a tato data mezi sebou sdílejí. Takže vaše čerpadlo bude vědět, že se na vás žene třeba sněhová bouře a začne s předstihem kumulovat teplo, aby pro vás byl jeho provoz co nejlevnější a pak vám ho bude pouštět do domu tak, že podle teploty byste nepoznali, že se venku žení čerti.

Zaujala vás čerpadla iDM? Umí toho ještě víc. Nacházejí se v našich sestavách Kombix, Kombix+Kombix++. Tak si o nich běžte přečíst.

Nebo rovnou vyplňte kontaktní formulář pod článkem. Ozve se vám odborník, který s vámi vše rád do detailů nezávazně a zdarma probere.

Kombinace fotovoltaiky a tepelného čerpadla

  • Nižší náklady na topení, chlazení a ohřev vody až o 75 %
  • Garantovaná dotace Nová zelená úsporám až 355 000 Kč
  • Dokonalá souhra dvou technologií

Více o kombinaci

Váháte mezi konkrétními sestavami?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpátky do 2 pracovních dní.

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Sdílejte článek:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Články, které by vás mohly také zajímat