Chlazení domácnosti tepelným čerpadlem – lépe a levněji než s klimatizací

Pamatujete si na vedra, která sužovala Česko v létě 2018? Podle dlouhodobých předpovědí počasí to vypadá, že si budeme na vyšší teploty v létě zvyknout. Přemýšlíte o klimatizaci? Zvažte místo toho chlazení tepelným čerpadlem

Pasivní systém chlazení

Pasivní chlazení vám nabízí výjimečné možnosti úspory energie. Chlad se přenáší přímo do podlahového nebo nástěnného topného systému. Pokud máte podlahové topení, je to lepší – nejste vystavení prudkému proudu ledového vzduchu. Pobyt v takto chlazené místnosti připomíná pocitově staré kamenné budovy, nebo jeskyně. A nemusíte se bát, že vám bude zima od nohou. Teplo, které z místnosti odvedete, můžete použít na ohřev teplé užitkové vody.

Chlazení tepelným čerpadlem iDM

Tepelná čerpadla iDM vám navíc umožní udržovat v různých místnostech různé teploty. Ovládají se jednoduše dotykovým displejem, nebo přes aplikaci. A tak si můžete naplánovat chlazení třeba na určitou hodinu, aby vás v létě po návratu z práce doma čekalo příjemné klima. A teplo, které odvedete z domu, můžete navést do bazénu, kde se vám naopak bude velmi hodit.

Zaujala vás naše tepelná čerpadla? Vyplňte kontaktní formulář, rádi vám uděláme nabídku přesně podle vašich potřeb.

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Chcete ušetřit s fotovoltaikou nebo tepelným čerpadlem?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpátky do 2 pracovních dní

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.