Záruky na domácí fotovoltaické elektrárny a servis

Fotovoltaické elektrárny
Autor článku Jitka Biolková

autorka firemních textů

Když se rozhodujete, od koho si pořídíte solární elektrárnu, určitě se zajímejte i o to, jaké dodavatel uvádí záruky na její jednotlivé části, práci a jak to má se záručním a pozáručním servisem.

Autor článku Jitka Biolková

autorka firemních textů

Záruky na komponenty

Záruky na komponenty pocházejí přímo od jejich výrobců. Pokud se u některé z nich zjistí závada v záruční době, reklamaci vyřídíme za vás. Kdyby dodavatel vaší elektrárny ukončil činnost, o záruku nepřijdete, protože ji garantuje ten, kdo součást vyrobil. Konkrétně v číslech vypadají záruky na komponenty takto:

Záruky na práci

Od nás jako dodavatele získáte 5letou záruku na veškerou námi provedenou práci související s instalací fotovoltaiky a elektroinstalacemi.

Záruční a pozáruční servis

Komponenty vadné už z výroby se většinou podaří odhalit hned v začátcích provozu elektrárny. Pokud máte podezření, že něco nefunguje, jak má, zavolejte nám na +420 222 701 258, nebo pošlete e-mail na servis@s-power.cz. Vaši žádost budeme evidovat, zkontrolujeme elektrárnu přes vzdálený přístup a určíme další postup. Podle závažnosti vady učíme prioritu, s jakou budeme váš problém řešit a budeme vás informovat o dalším postupu. Smluvně vám garantujeme ušlý zisk za celou dobu, co elektrárna nevyrábí elektřinu kvůli reklamovatelné vadě.

Pokud potřebujete servis, na který se už nevztahuje záruka, budete si jej hradit podle ceníku. Kontaktujte nás na +420 222 701 258, nebo servis@s-power.cz, založíme servisní ticket a dáme vám vědět, kdy a jak se bude závada řešit.

Sdílejte článek:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Články, které by vás mohly také zajímat