Baterie PylonTech pro fotovoltaické elektrárny

Nabízíme nejmodernější bateriová úložiště s bateriemi LiFePO4 s vysokým počtem nabíjecích cyklů. Typicky až 6 000 cyklů, při vybíjení 80 % uložené kapacity.

Zde si můžete nastudovat prohlášení o vzájemné kompatibilitě bateriového úložiště PylonTech s námi dodávanými střídači značky GoodWe.

Baterie PylonTech H48050

Vysokonapěťové baterie Pylontech H48050 disponují výkonem 2,4 kWh a napětím 48 V, hodí se pro velké fotovoltaické elektrárny. Používáme je především pro firemní instalace a od 1. 7. 2022 do sestav S-Power MIDIS-Power TOP.

Maximální vybíjecí výkon modulu až 10,8 kW a hloubka vybití až 90 % jej předurčují pro vysokonapěťová využití. Má také následující výhody – delší životnost přesahující 4 000 cyklů, což odpovídá přibližně 11 letům funkčnosti, s 90% kapacitou na konci životnosti. Vnitřní molekulární struktura LFP baterií je stabilnější, a proto bezpečnější. Funkční design umožňuje snadnou instalaci a rozšíření. Má schopnost pracovat za různých teplotních podmínek. Pokročilý ovládací systém umožňuje posílat upozornění v reálném čase.

Postupně lze zapojit až 15 ks těchto baterií. Baterie PylonTech H48050 nemají zabudovanou BMS, je nutné ji dokoupit. Baterie a řídící jednotka je možné uložit do technologického racku.

Baterie PylonTech Force H2

Force-H2 je vysokonapěťový bateriový úložný systém. Je jedním z nejnovějších produktů pro ukládání energie vyvinutých a vyrobených společností PylonTech. Je vysoce funkční a lehce rozšiřitelný – jednotlivé moduly se skládají na sebe. Používá se pro spolehlivé napájení různých typů zařízení a systémů. Force H2 se obzvlášť hodí pro systémy, které vyžadují vysoký výkon a mají omezený instalační prostor a nosnost. Modulové baterie PylonTech Force H2 mají výkon 3,556 kW a napětí 96V. U těchto baterií na sebe můžete umístit maximálně 4 moduly, které mají dohromady 14,21 kWh. Mají vysokou životnost – až 4 000 cyklů. Jsou kompatibilní se střídači GoodWe.

Datasheet bateriového úložiště PylonTech Force H2

Baterie PylonTech Phantom S

Nová verze designové baterie od firmy PylonTech. Stejně jako průmyslovější verze US2000B je založeno na technologii LiFePo4, plně kompatibilní s měniči GoodWe, integrovaný battery management systém s balancováním jednotlivých článků BMS.

Jednotlivý battery pack má uloženou kapacitu 2,4 kWh a není třeba ho kvůli propojení komunikace uchovávat ve speciálním kontejneru jako BYD – typicky až do 4,8 kWh. Doporučený nabíjecí proud na 1 baterii je 25 A.

Baterie PylonTech US2000B Plus

Založeno na technologii LiFePo4, plně kompatibilní s měniči GoodWe, integrovaný battery management systém s balancováním jednotlivých článků BMS.

Jednotlivý battery pack má uloženou kapacitu 2,4 kWh a není třeba ho kvůli propojení komunikace uchovávat ve speciálním kontejneru jako BYD – typicky až do 4,8 kWh. Doporučený nabíjecí proud na 1 baterii je 25 A.

Baterie PylonTech US2000C

Nízkonapěťové lithiové (LiFePO4) baterie, plně kompatibilní s měniči GoodWe s integrovaným battery management systémem s balancováním jednotlivých článků BMS.

Každý modul má kapacitu 2,4 kWh, možné je vzájemně propojit až 16 ks modulů, kdy se paralelně dobíjecí proud sčítá. Doporučený nabíjecí proud na 1 baterii je 25 A.

Baterie typu US2000C nově nabízejí:

  • vyšší % hloubky vybití baterie při stejném počtu 6 000 nabíjecích cyklů
    (nově až 90 %)
  • paralelně lze připojit až 16 ks baterií

Datasheet bateriového úložiště PylonTech US2000C 2,4 kWh