Jak probíhá pořízení tepelného čerpadla od S-Power

Tepelná čerpadla
Autor článku Martin Kurovský

vedoucí oddělení tepelných čerpadel

Zaujala vás sestava tepelného čerpadla s fotovoltaikou a uvažujete o jejím pořízení? Ozvěte se nám. Vyplňte pod článkem kontaktní formulář a než se vám ozveme, přečtěte si, co se bude dít dál.

Autor článku Martin Kurovský

vedoucí oddělení tepelných čerpadel

Dáme si s vámi schůzku

Fungujeme po celé České republice a klienty navštěvujeme u nich doma, abychom mohli rovnou na místě zjistit dispozice domu, ke kterému se sestava bude instalovat. Na schůzce se vás náš odborník vyptá, co od tepelného čerpadla a fotovoltaiky očekáváte a zjistí vaše potřeby. Navrhne vám řešení, které se bude vašim představám blížit nejvíce.

Vyptá se vás na technické náležitosti domu a zjistí, jestli nemáte nárok na dotaci. Pokud zjistíme, že se pro vás tepelné čerpadlo s fotovoltaikou nehodí, řekneme vám to a přátelsky se rozloučíme. Naše filosofie je, že se nám z dlouhodobého hlediska vyplatí mít jen spokojené zákazníky, kteří nás budou sami od sebe s radostí doporučovat dál. A tak bychom byli sami proti sobě, kdybychom vás dotlačili ke koupi něčeho, o čem víme, že to vlastně nechcete.

Nabídka a smlouva

Po schůzce spolu budete nadále v kontaktu a vše se bude ladit tak, abychom si vy i my byli jistí, že pro vás děláme maximum. Pak obdržíte nabídku a pokud budete souhlasit, sepíšeme s vámi smlouvu. Vyřešíme za vás veškeré papíry a vezmeme si od vás zálohu.

Instalace

Samotné instalaci předchází stavební připravenost – do prostoru, kam se bude instalovat, musí být přivedeny veškeré rozvody – napojení otopné soustavy, rozvod teplé užitkové vody a přívod elektřiny. Instalace trvá zhruba 5 dní. Pokud se rozhodnete pro tepelné čerpadlo se zdrojem ze země, může to trvat až několik týdnů. Záleží, jak dlouho by se prováděl hlubinný vrt, nebo zaváděly plošné kolektory – to je ovšem individuální a jak dlouho to ve vašem případě bude trvat, se dozvíte, než se s prací začne.

Jak vidíte, není to nic složitého. Máte další otázky? Přečtěte si více o systémech s tepelnými čerpadly. Nebo rovnou vyplňte kontaktní formulář – ozve se vám odborník, který s vámi vše rád probere.

Kombinace fotovoltaiky a tepelného čerpadla

  • Nižší náklady na topení, chlazení a ohřev vody až o 75 %
  • Garantovaná dotace Nová zelená úsporám až 355 000 Kč
  • Dokonalá souhra dvou technologií

Více o kombinaci

Sdílejte článek:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Články, které by vás mohly také zajímat