Jak probíhá pořízení tepelného čerpadla od S-Power

Zaujala vás tepelná čerpadla a uvažujete o pořízení? Ozvěte se nám. Vyplňte pod článkem kontaktní formulář a než se vám do 2 pracovních dnů ozveme, přečtěte si, co se bude dít dál.

Dáme si s vámi schůzku

Fungujeme po celé České republice a klienty navštěvujeme u nich doma, abychom mohli rovnou na místě zjistit dispozice domu, ke kterému se čerpadlo bude instalovat. Na schůzce se vás náš odborník vyptá, co od tepelného čerpadla očekáváte a zjistí vaše potřeby. Navrhne vám řešení, které se bude vašim představám blížit nejvíce.

Vyptá se vás na technické náležitosti domu a zjistí, jestli nemáte nárok na dotaci. Pokud zjistíme, že se pro vás tepelné čerpadlo nehodí, řekneme vám to a přátelsky se rozloučíme. Naše filosofie je, že se nám z dlouhodobého hlediska vyplatí mít jen spokojené zákazníky, kteří nás budou sami od sebe s radostí doporučovat dál. A tak bychom byli sami proti sobě, kdybychom vás dotlačili ke koupi něčeho, o čem víme, že to vlastně nechcete.

Nabídka a smlouva

Po schůzce spolu budete nadále v kontaktu a vše se bude ladit tak, abychom si vy i my byli jistí, že pro vás děláme maximum. Pak obdržíte nabídku a pokud budete souhlasit, sepíšeme s vámi smlouvu. Vyřešíme za vás veškeré papíry a vezmeme si od vás zálohu.

Instalace

Samotné instalaci předchází stavební připravenost – do prostoru, kam se bude instalovat, musí být přivedeny veškeré rozvody – napojení otopné soustavy, rozvod teplé užitkové vody a přívod elektřiny. Instalace trvá zhruba 3 dny. Pokud se rozhodnete pro tepelné čerpadlo se zdrojem ze země, může to trvat až několik týdnů. Záleží, jak dlouho by se prováděl hlubinný vrt, nebo zaváděly plošné kolektory – to je ovšem individuální a jak dlouho to ve vašem případě bude trvat, se dozvíte, než se s prací začne.

Jak vidíte, není to nic složitého. Máte další otázky? Přečtěte si více o tepelných čerpadlech. Nebo rovnou vyplňte kontaktní formulář – ozve se vám odborník, který s vámi vše rád probere.

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Chcete ušetřit s fotovoltaikou nebo tepelným čerpadlem?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpátky do 2 pracovních dní

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.