Co všechno si pořizujete, když si u nás koupíte fotovoltaickou elektrárnu?

Mám na chatě panel za 7000 Kč a v pohodě si na něj nabiju mobil a koukám na televizi. Proč vaše elektrárna stojí 120 000 Kč před odečtením dotace?

Podobné dotazy nám často kladete na našem Facebooku. A tak jsme se rozhodli to pro vás všechno sepsat.

Z čeho se skládá fotovoltaická elektrárna?

Sluneční elektrárna, to zdaleka nejsou jen panely na střeše. Dávají se na konstrukční systém pro jejich uchycení. Součástí elektrárny je také střídač, systém na ohřev teplé užitkové vody solar iBoost plus nebo WATTrouter.

Dále dva rozvaděče. Jeden DC jeden AC – uvnitř svodiče přepětí a DC odpínače. A samozřejmě také kabely. Montáž trvá jeden den a zaměstná tým montérů.

Jakou další práci máme s vaší novou elektrárnou?

  1. Montáži předchází detailní návrh systému, ověření že realizovat lze a zanesení případných změn nutných k proveditelnosti návrhu.
  2. Před podpisem smlouvy vždy naše klienty navštěvujeme, na místě procházíme instalaci a ověřujeme realizovatelnost, zjišťujeme potřeby a požadavky tak, aby fotovoltaika dávala smysl.
  3. Připojení systému – je potřeba podat a vyřídit žádosti na PRE, ČEZ, nebo E-On, podle toho, kde bydlíte. To znamená zažádat o rezervaci příkonu, poslat návrh projektu ke schválení a zaslat projekt skutečného provedení.
  4. Elektrická revize systému
  5. Nastavení systému
  6. Zařízení výměny elektroměru u vašeho distributora, oživení elektrárny.
  7. Předání elektrárny a proškolení klienta.
  8. Zažádat o dotace a vyřídit veškeré související papírování. Že dotaci získáte, vám garantujeme, i kdybychom ji měli za vás zaplatit sami. Musíte jen splnit podmínky pro její zisk – být majitelem domu zkolaudovaného jako objekt pro bydlení, nebo rodinný domek.
  9. Zákaznický servis – tím vším vás plynule provádíme a jsme vám k dispozici na telefonu v pracovní dny od 8:00 do 17:00, na emailu, na chatu a na Facebooku.

Péče o vás po předání elektrárny nekončí. Garantujeme vám i funkčnost systému –  po dobu poruchy vám platíme ušlý zisk. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis, máme call centrum, reagujeme do 2 pracovních dnů po celé České republice. Po celou dobu obchodu a realizace zákazníka informujeme.

Instalace není jen součet komponent nebo sestava. Nabízíme vám kvalitní službu a k tomu odpovídající cenu. A zdá se, že se nám volba zaměření na kvalitu služby vyplatila. Jen v roce 2017 jsme nainstalovali 417 elektráren a jsme tak jedničkou v počtu instalací na trhu.

Chcete fotovoltaiku a o nic se nestarat? Vyplňte kontaktní formulář pod článkem, ozveme se vám.

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Chcete ušetřit s fotovoltaikou nebo tepelným čerpadlem?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpátky do 2 pracovních dní

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.