Reference

Na úvod bych rád uvedl, že S-POWER je super. Při prvním kontaktu s p. Novotným vše do detailu vysvětleno a dohodnuto… Následovalo vše dle dohody a termínů – super komunikace i kvalita odvedené práce! Teď už se panely vyhřívají na sluníčku.

Jiří Janečka, Rudná

S firmou S-POWER jsem plně spokojený. Nic nemůžu vytknout. V postupu není žádná chyba. Sestavu mám půl roku a vše skvěle běží. Můžu jen doporučit, což už jsem mimochodem udělal – doporučil jsem vaši firmu svému zeťovi.

František Ženíšek, Mýto

K práci firmy S-POWER při instalaci FV panelů na náš dům nemáme žádné výhrady a hodnotíme ji na výbornou. Zakázka byla provedena perfektně, rychle a se zájmem o naše potřeby přesně podle smluvní dokumentace. Firma se postarala také o vyřízení všech formalit spojených s instalací FV panelů na střechu domu.
Velmi nás překvapilo, že na sebe firma smluvně převzala i rizika v případě neudělení dotace. Nad rámec povinností vyměnili zaměstnanci S-POWER také poškozené střešní  betonové tašky, které při instalaci FV panelů zjistili.
Investice do díla se nám v každém případě vyplatí. I při naší nízké sazbě 2,50 Kč za kW/h, přispějí FV panely k roční úspoře za el. energii cca 5 000 Kč. To odpovídá úrokům 8 %  ročně z námi investované částky. A to od žádné banky nedostanete.
Do vaší další práce přejeme jen tak spokojené zákazníky, jako jsme my.

Manželé Havelkovi, Hostivice

S prací Vaší firmy jsem byl spokojen. Jednání jasné, termíny dodrženy včetně domluvených cen. Zatím vše pracuje bez závad.

Jan Topol, Církvice

Se solárními panely a komunikací jsem velmi spokojen velmi. Nákupu panelů rozhodně nelituji a věřím, že na jaře a zejména v létě si své investice užiji mnohem více 🙂 Zkrátka všechno OK.

Pavel Rokoš, Rudná

S vaší firmou jsem uzavřel smlouvu, která byla oběma stranami naplněna.Domluvili jsme se na termínu instalace článku, ve kterém i proběhla. Stejně tak jsme se domluvili i na zprovoznění dalších částí nutných k využívání FV energie (namontování a zprovoznění bojleru). Jinak pro pracovníky S-POWER mám jen slova chvály. Počasí nebylo nic moc, do práce se přesto pustili.
Navíc, pokud se prokáže významný přínos v letním období, objednám si u vás instalaci zbývajících 4 článků. Hodnocení by zatím bylo předčasné (vzhledem ke krátké době užívání a ročnímu období), ale očekávám, že instalace FV panelů splní má očekávání a šlo o správnou volbu.

Vladislav Drvota

Od ledna letošního roku 2017 provozuji Vámi instalovanou fotovoltaickou elektrárnu. Instalace proběhla na výbornou. V domě žádný nepořádek, krátký termín. Od samého spuštění nejsou žádné větší problémy. O tom, jak bude elektrárna výhodná se zatím vzhledem k zimním měsícům nevyslovuji, ale již nyní pracuje dobře. Zatím jsem spokojen.

Ladislav Smrček, Hovorčovice
další (5)

Ukázky realizací

 

Zaujaly vás fotovoltaické elektrárny S-Power?

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám do 24 hodin ozveme zpátky

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro další komunikaci.