Jak probíhá nákup fotovoltaické elektrárny u S-Power Energies?

Fotovoltaické elektrárny
Autor článku Jitka Biolková

autorka firemních textů

Našim se zákazníkům snažíme vše maximálně ulehčit a službu jsme postavili tak, abyste se vším měli co nejméně starostí a vyřizování. Jde nám v první řadě o vaši spokojenost. Víme, co a jak a máme to promyšlené od A do Z. Jak to tedy u nás funguje?

Autor článku Jitka Biolková

autorka firemních textů

Ozveme se vám do 2 pracovních dní

Pokud nám vyplníte kontaktní formulář na webu, nebo nás kontaktujete jinak, do 2 pracovních dní se vám ozve náš zákaznický servis. Zjistí, odkud jste a podle toho vám přidělí odborníka na fotovoltaiku z vaší lokality.

Kontakt s expertem na fotovoltaiku

S odborníkem si dohodnete schůzku. Řeknete mu, co si od vaší nové sluneční elektrárny slibujete a on zjistí, zda je to reálné. Pokud vás například zajímá úspora, spočítá vám, kolik ročně ušetříte. Může se také stát, že přijde s variantou, která se pro vás hodí ještě lépe, než si sami myslíte. Koneckonců je to odborník, a tak jen dělá svou práci. Nejradši máme, když zvládneme vaše potřeby uspokojit ještě lépe, než čekáte.

Chceme mít nadšené zákazníky, kteří nás budou spontánně doporučovat dál. Nebo naopak zjistíme, že se pro vás fotovoltaika nehodí. Pak se vám nebudeme snažit elektrárnu prodat na sílu, ale přátelsky se s vámi rozejdeme. Třeba se časem vaše potřeby změní a ozvete se znova. Nebo někdo z vašich známých bude fotovoltaiku chtít a vy mu budete moci doporučit firmu, se kterou máte dobrou zkušenost.

Montáž

Elektrárnu máte nainstalovanou za jeden den. Naše realizační týmy jsou složené ze zkušených montérů kteří ví, co a jak. Když odjedou, nepoznáte, že tam byli. Tedy kromě toho, že budete mít novou elektrárnu.

Dotace

S vyřizováním dotace si vůbec nemusíte dělat hlavu. Papírování a kontakty s úřady uděláme za vás. A smluvně vám zaručíme, že dotaci dostanete, pokud splníte podmínky pro její zisk. Ty jsou jednoduché – musíte být majitel nemovitosti, kam se bude fotovoltaika instalovat a nemovitost musí být zkolaudovaná jako objekt k bydlení, nebo rodinný domek. Žádné zateplení, žádné další kličky, které byste možná čekali.

Jak dlouho to trvá?

Od podpisu smlouvy jste připojení ke Slunci za 2-3 měsíce a dotaci na účet dostanete do 6 měsíců. Samotná elektrárna se montuje 1 den.

Jak dlouho elektrárna vydrží a je třeba nějaká údržba?

Naše fotovoltaické elektrárny jsou v podstatě bezúdržbové a reálně vám vydrží asi 30 let. Například na panely vám dáme 25letou záruku, že jejich výkon neklesne o více než 20 % a i potom samozřejmě fungují dál. Potom je potřeba pouze dělat co 4 roky zákonem uložené revize zařízení, které našim zákazníkům nabízíme za zvýhodněnou cenu 2500 Kč.

O všem vás vždy včas informujeme tak, abyste tomu rozuměli

Nikdy nebudete mít pocit, že se vlastně děje něco, co tak úplně nechcete. Kdykoliv se nám můžete ozvat – náš zákaznický servis je vám k dispozici každý všední den na telefonu od 9:00 do 17:00. Můžete nám taky psát na e-mail, na chat na webu, odpovídáme vám i na Facebooku.

Co na to říkáte? Vyplňte kontaktní formulář pod článkem a přesvědčte se o tom, jaká je s námi spolupráce, na vlastní kůži. Těšíme se na vás.

Fotovoltaické elektrárny pro domácnosti

Pořiďte si naši fotovoltaickou elektrárnu s garantovanou dotací.

Více o fotovoltaikách

Váháte mezi konkrétními sestavami?

Vyplňte jednoduchý formulář, nechte nám na sebe kontakt a my vám doporučíme tu nejvhodnější variantu.

Sdílejte článek:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Články, které by vás mohly také zajímat