Fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům S-Power MIDI

Pořiďte si naši fotovoltaickou elektrárnu s garantovanou dotací

 • FVE o výkonu 5,52 kWp s 11,22 kWh baterií
 • Řízení přetoků, monitoring, back-up do zásuvek, svodič přepětí
 • Nejlepší cena FVE těchto parametrů na trhu
 • Garantovaná dotace NZÚ až ve výši 140 000 Kč
 • Rychlá návratnost a jednoduchá instalace
 • Možnost rozšířit o nabíjecí wallbox a regulaci TUV
ZA ROK
UŠETŘÍTE
30 000 Kč

Co vše je součástí sestavy

Sestava S-Power MIDI je 3fázová hybridní fotovoltaická elektrárna, díky které budete méně závislí na dodávce elektřiny ze sítě. Jedná se o naši nejoblíbenější sestavu s ideálním poměrem cena/výkon. Energie získaná ze slunce se primárně používá na chod spotřebičů v domácnosti. Přebytky se ukládají do kvalitních lithiových akumulátorů GS Energy Titan, které patří ke špičce na trhu. Uloženou energii využijete i během večerní špičky, v noci nebo při případném výpadku elektrické energie. 50 % ceny sestavy uhradíte dotací z programu Nová zelená úsporám. Navíc teď díky výraznému zlevnění technologií stojí o polovinu méně než před rokem.

Panely

Sestava obsahuje monokrystalické panely AEG Solar s černým rámem, každý o výkonu 460 Wp. Díky použití 120 half-cutových buněk a multibusbar je zajištěna vysoká konverze slunečního záření pro maximální zisky energie při dodržení maximální estetického vzhledu. Na každý solární panel je přímo od výrobce záruka 25 let na výkon a 15 let na mechanické části solárních panelů.

Vylepšete svoji sestavu o výkonnější panely

Exkluzivně u S-Power
vyrábí i při zastínění

Varianta s panely AEG BC

 • Výkon 450–460 Wp
 • 30 let záruka na výkon
 • 40 let na výměnu nebo vrácení peněz
 • V sestavě S-Power MIDI od 135 284 Kč

Varianta s panely AIKO ABC

 • Výkon 445–450 Wp
 • 30 let záruka na výkon
 • Vyrábí i při zastínění
 • V sestavě S-Power MIDI od 133 844 Kč

Varianta s panely DAH TopCon

 • Výkon 470–485 Wp
 • 30 let záruka na výkon
 • V sestavě S-Power MIDI od 130 032 Kč

V případě zájmu se informujte u svého obchodního zástupce

Střídač

Hybridní 3fázový měnič GoodWe 8KN-ET Plus+ je navržen pro maximální výstupní výkon, zlepšení vlastní spotřeby a zprostředkovává zálohu při výpadku s automatickým přepínacím časem kratším než 10 milisekund. Střídač je bez ventilátorů, takže je jeho provoz velmi tichý.

Baterie

Přebytky vyrobené energie uložíte do vysokonapěťového bateriového úložiště GS Energy Titan HV Series GS-HV-11,22 kWh, které se vyznačuje svou vysokou odolností a bezpečností. Jeden modul disponuje kapacitou 3,74 kWh. Nabízí více víc jak 5 500 nabíjecích cyklů při 90% hloubce vybití. Celou sestavu akumulátorů energeticky řídí BMS modul, který je součástí úložiště. Baterie Titan jsou plně kompatibilní se střídačem GoodWe. 

Smart regulace a další komponenty

O optimalizaci vyrobené energie ve vašem domě se postará regulace A-Z ROUTER SMART Master AI. Regulace a její pokročilý systém řízení A-Z MONITORING zajistí přehledný monitoring výroby, spotřeby a akumulace energie a pomáhá tak zamezovat přetokům energie do sítě. A-Z MONITORING vám umožní ovládat energetické toky v domácnosti na pár kliků z mobilní aplikace nebo webového rozhraní.

Na nosnou konstrukci panelů dále přidáme svodič přepětí A-Z Roof SPD T1+T2 1010 VDC, který systém ochrání před přepětím způsobeným nepřímým úderem blesku a spínacími pochody v sítích.

Pokud si budete přát zvýšit energetický komfort vaší domácnosti na maximum, je možné sestavu S-Power MIDI rozšířit o chytrý regulátor přebytků vyrobené energie A-Z ROUTER SMART Slave. Pro svoji domácnost si tak navíc zajistíte i ohřev teplé užitkové vody ve vašem bojleru.

Potěšíme i milovníky elektromobility, protože k sestavě lze také připojit 3fázový nabíjecí wallbox A-Z Charger Cube nebo A-Z Charger Crystal s výkonem až 22 kW.

Jak funguje sestava S-Power MIDI během dne

Ráno (polojasno)

Ráno, nebo když je polojasno, fotovoltaická elektrárna nevyrábí dostatečné množství elektřiny na pokrytí potřeb domácnosti. Protože je akumulátor vybitý, je nutné chybějící energii doplnit z distribuční sítě.

Poledne (jasno)

Přes den vyrábí fotovoltaická elektrárna více energie, než domácnost potřebuje. Přebytky jsou ukládány do akumulátoru. Elektřina z distribuční sítě není potřeba.

Večer (slunce nesvítí)

Večer a v noci fotovoltaická elektrárna nevyrábí. Akumulátor je ale nabitý, a tak je na provoz spotřebičů použita uložená energie. Akumulátor se vybíjí. Ve chvíli, kdy se akumulátor vybije, na provoz domácnosti se použije elektřina z distribuční sítě.

Blackout

V případě, že vypadne proud, fotovoltaická elektrárna se může stát záložním zdrojem pro vybrané spotřebiče – typicky nouzové osvětlení, bezpečnostní systémy domu, oběhové čerpadlo, zásuvky pro počítač a internetový modem. Určitá část kapacity akumulátorů je vždy rezervována pro případný výpadek proudu. Záleží na vybraném systému, zda se záloha přepne automaticky, nebo je nutné manuální přepnutí.

Detail modelové sestavy

Obyvatelé 1841 obcí mají nárok na vyšší dotace.