Co jsme společně dokázali v roce 2019

Komentář
Autor článku Jaroslav Šuvarský

zakladatel S-Power Energies

Každý rok touto dobou ve firmě bilancujeme a píšeme klientům vzkaz s poděkováním. A stejně jako každý rok, i teď mám obrovskou radost. Letos se pro fotovoltaiku od nás rozhodlo rekordních 1 240 domácností. Společně díky tomu ušetříme ovzduší přes 8 000 tun oxidu uhličitého.

Autor článku Jaroslav Šuvarský

zakladatel S-Power Energies

Každý rok jsme také klientům posílali malý dárek, abychom ukázali, že si našeho partnerství vážíme. Letos jsme se ale připojili k projektu „Darujte stromečky pod stromeček“, a tak vám letos místo drobnosti s logem firmy nadělíme kousek nového lesa. Za každého letošního zákazníka příští rok vysadíme víc než 10 sazeniček dubu letního.

Dlouho jsme hledali, kdo by nám stromy vysadil a nakonec jsme se rozhodli pro nadaci Dřevo pro život. Pro jeden vzrostlý strom, který se dožije 100 let, je potřeba odborně zasadit 10 – 40 sazenic. U nadace Dřevo pro život jsme našli, že prodávají jednotlivé sazenice a umí je zasadit. A tak máme naději, že se s naším přispěním podaří zalesnit kus půdy.

Celkem jsme koupili 15 tisíc sazenic za 300 tisíc korun a část z nich 30. dubna 2020 osobně vysázíme na 1,5hektarovém území u Zbirohu ve Středočeském kraji. Až se jednou vydáte na výlet do Křivoklátska, můžete si na nás při procházce dubovým lesem vzpomenout.

Vám všem, kteří jste se s námi na roce 2019 podíleli, moc děkuji. Stejně tak našim přátelům a příznivcům. Za celý náš tým vám přeji krásné Vánoce, mnoho zdraví a v roce 2020 spoustu slunečných dní.

Jaroslav Šuvarský, jednatel

Sdílejte článek:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Články, které by vás mohly také zajímat

Chcete ušetřit s fotovoltaikou nebo tepelným čerpadlem?

Pro zaslání nabídky nám na sebe nechte kontakt

Díky adrese realizace vám snadněji přiřadíme nejbližšího obchodního zástupce.

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.