Jak s fotovoltaikou co nejvíce ušetřit?

Pokud máte rodinný dům s vhodnou střechou, fotovoltaika se vám vyplatí. Pro co nejrychlejší návratnost si vyberte systém bez baterie – právě baterie jsou nejdražší součástí fotovoltaické elektrárny.

Sluneční elektrárna bez baterií

Bezbateriový systém funguje jen za denního světla. Přes den pohání spotřebiče. Pokud vyrábí více elektřiny, než se v domě zrovna spotřebovává, ohřívá vám do zásoby teplou vodu. Hlavně v létě taková elektrárna produkuje velké přebytky elektřiny, které můžete využít i jinak – například na provoz klimatizace a ohřívání bazénu. Někteří naši klienti z přebytků těží kryptoměny.

Jak ušetřit za přebytečnou elektřinu?

Pokud přebytky nespotřebujete a je vám líto je zadarmo pustit zpět do sítě, můžete si od nás pořídit produkt S-POWER Bonus s efektem virtuální baterie a přebytky spotřebovat, až když se vám to hodí. Díky instalaci fotovoltaiky na střechu váš dům nabyde na ceně – nejen že je obohacen o chytré zařízení, ale také se mu sníží energetický štítek.

Zaujaly vás tyto informace? Přečtěte si více o slunečních elektrárnách bez baterií. Nebo rovnou vyplňte kontaktní formulář pod článkem. Ozve se vám odborník, který s vámi zdarma probere, jak nejvíce ušetřit díky fotovoltaice.

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Chcete ušetřit s fotovoltaikou nebo tepelným čerpadlem?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpátky do 2 pracovních dní

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.