Jak s fotovoltaikou co nejvíce ušetřit?

Fotovoltaické elektrárny
Autor článku Michal Vajchr

vedoucí obchodního týmu

Pokud máte rodinný dům s vhodnou střechou, fotovoltaika se vám vyplatí. Pro co nejrychlejší návratnost si vyberte systém bez baterie – právě baterie jsou nejdražší součástí fotovoltaické elektrárny.

Autor článku Michal Vajchr

vedoucí obchodního týmu

Sluneční elektrárna bez baterií

Bezbateriový systém funguje jen za denního světla. Přes den pohání spotřebiče. Pokud vyrábí více elektřiny, než se v domě zrovna spotřebovává, ohřívá vám do zásoby teplou vodu. Hlavně v létě taková elektrárna produkuje velké přebytky elektřiny, které můžete využít i jinak – například na provoz klimatizace a ohřívání bazénu. Někteří naši klienti z přebytků těží kryptoměny.

Jak ušetřit za přebytečnou elektřinu?

Pokud přebytky nespotřebujete a je vám líto je zadarmo pustit zpět do sítě, můžete si od nás pořídit produkt S-POWER Bonus s efektem virtuální baterie a přebytky spotřebovat, až když se vám to hodí. Díky instalaci fotovoltaiky na střechu váš dům nabyde na ceně – nejen že je obohacen o chytré zařízení, ale také se mu sníží energetický štítek.

Zaujaly vás tyto informace? Přečtěte si více o slunečních elektrárnách bez baterií. Nebo rovnou vyplňte kontaktní formulář pod článkem. Ozve se vám odborník, který s vámi zdarma probere, jak nejvíce ušetřit díky fotovoltaice.

Fotovoltaické elektrárny pro domácnosti

Pořiďte si naši fotovoltaickou elektrárnu s garantovanou dotací.

Více o fotovoltaikách

Řešíte, co s přebytky vyrobené energie? Se službou Bonus S-POWER s efektem virtuální baterie je můžete jednoduše uložit a čerpat, až bude potřeba.

Váháte mezi konkrétními sestavami?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpátky do 2 pracovních dní.

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Sdílejte článek:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Články, které by vás mohly také zajímat