Jak být díky sluneční elektrárně nezávislý na dodávce elektřiny?

V minulém článku jsme vám poradili, jak s fotovoltaickou elektrárnou ušetřit co nejvíc. Co ale dělat, když chcete být nezávislí na dodávce elektřiny? Pořiďte si solární elektrárnu s bateriemi. Můžete díky ní používat elektřinu ze slunce, i když je zrovna noc, nebo výpadek sítě, a i tak se vaše účty za elektřinu významně sníží.

Fotovoltaika s akumulátory

Sluneční elektrárna s bateriemi přes den pohání elektrické spotřebiče, ohřívá teplou užitkovou vodu a přebytky energie ukládá do akumulátorů. Takže když zapadne slunce, vše normálně dál funguje až do vybití baterií. Na jaře a v létě se stává, že vaše elektrárna vyrábí tolik energie, že ji po nabití akumulátorů a ohřátí teplé vody stejně musíte pouštět zpět do sítě.

Co když pořád přebývá elektřina?

Pro takové případy si od nás pořiďte i produkt S-POWER Bonus s efektem virtuální baterie a přebytky spotřebujte, až když se vám to hodí. Přečtěte si více o sluneční elektrárně s baterií – dozvíte se například, za jak dlouho se vám sama zaplatí a jakou na ni dostanete dotaci.

Nebo rovnou vyplňte kontaktní formulář pod článkem. Ozve se vám odborník, který s vámi zdarma probere, co vás bude zajímat.

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Chcete ušetřit s fotovoltaikou nebo tepelným čerpadlem?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpátky do 2 pracovních dní

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.