Chci sluneční elektrárnu – mám nárok na dotaci? A opravdu ji dostanu, když splním podmínky?

Fotovoltaické elektrárny  •  Dotace
Autor článku Jitka Biolková

autorka firemních textů

Získat dotaci na domácí fotovoltaiku je jednoduché – stačí splnit několik podmínek. Je třeba být majitelem nemovitosti, na kterou se elektrárna bude montovat a aby ta nemovitost byla zkolaudovaná jako rodinný dům nebo objekt k bydlení.

Autor článku Jitka Biolková

autorka firemních textů

Nová zelená úsporám

Dotace se vyplácejí v rámci programu Nová zelená úsporám a pokud podmínky splníte, můžete s jejím obdržením počítat. Jestli máte i přesto obavy, že ji nedostanete, smluvně se vám zaručíme, že vám dotace přijde na účet, i kdybychom ji za vás měli zaplatit sami. V roce 2018 jsme ze 700 podaných žádostí neuspěli jen jednou – umíme to. A je pro nás jednodušší vám zisk dotace zaručit. Chceme mít totiž jen spokojené zákazníky.

Žádosti o dotaci předchází mnoho administrativní práce a komunikace s úřady. Tohle všechno uděláme za vás. Takže se nemusíte bát zbytečných výdajů, ztráty času a stresu. Prostě jen podepíšete smlouvu a my vše zařídíme.

Přečtěte si o dotacích více – kolik peněz dostanete, za jak dlouho a odkud se vlastně peníze na dotace berou. Nebo rovnou vyplňte kontaktní formulář pod článkem. Ozve se vám odborník, který s vámi zdarma probere, co vás bude zajímat.

Fotovoltaické elektrárny pro domácnosti

Pořiďte si naši fotovoltaickou elektrárnu s garantovanou dotací.

Více o fotovoltaikách

Váháte mezi konkrétními sestavami?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se zpátky do 2 pracovních dní.

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Sdílejte článek:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Články, které by vás mohly také zajímat